Yönetim Kadrosu

 


Orkun Darnel
Pazarlama Müdürü

1973 İstanbul doğumlu. Saint Benoit Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra Manchester Teknik Üniversitesi (UMIST) ‘nde Konfeksiyon Mühendisliği ve Yönetimi eğitimi gördü. Daha sonra Türkiye’nin önemli franchise larının yönetim ve pazarlamasının yapıldığı aile şirketinde 2 yıl çalışıp, dünyanın en büyük tekstil acentası olan Li & Fung şirketinde 1 yıl yönetici yardımcılığı yaptı. Buradan sonra Nike firmasında 3.5 sene Teknik Bölge Sorumluluğu görevini icra ederken Galatasaray Üniversite’si, Sorbonne Üniversitesi ve Paris Dauphine Üniversite’sinin ortaklaşa MBA programını bitirdi. Daha sonra 5 yıla yakın Marks and Spencer’in İngiltere’ye direkt bağlı ofisinde bölge müdürlüğü görevini müteakip, dönemin Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonu Tenerife Marichal bayan voleybol takımında Sportif Direktör görevine getirildi. Bu görevde 1.5 sene kaldıktan sonra 2009 yılında Galatasaray Voleybol Şube Direktörü oldu. 2014 yılında 1 yıl, Florya Tesis Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2015 başından beri mevcut görevini sürdürmekte.
Orkun Darnel bu vazifelerini icra ederken 1986-2006 yılları arasında Galatasaray Sutopu takımında tüm yaş grupları ve son 25 yılda 21 kez şampiyonluk yaşayan şubenin bu şampiyonlukların başladığı dönemlerde (1992-2006) A takım da görev yapmış, muhtelif defalar A milli takım forması giymiştir.
Bekar ve bir kız çocuk babasıdır.


Fatih Özcan
Bilgi Teknolojileri Müdürü

1972’de İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi; Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun oldu. Fransızca ve İngilizce bilmektedir. 1995 yılında başladığı çalışma hayatında sırası ile gıda, otomotiv, finans, kimya, lojistik sektörlerinde bilişim, proje yönetimi, kurumsal yönetim, planlama alanlarında uzman ve yönetici pozisyonlarında görev aldı. 2012 yılından bu yana Galatasaray Spor Kulübü ve bağlı ortaklıkların Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Evlidir. Amatör olarak fotoğrafçılık, karikatür ve kültür turizmi ile ilgilenmektedir.



Murat Ersoy
Stad İşletme Direktörü

1973 Çorlu doğumlu. Galatasaray Lisesi ve sonrasında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Dil Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Spor Hukuku Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen Spor Yönetimi Sertifika Programını tamamladı.2008-2014 yılları arasında Voleybol Şubesinde yöneticilik yaptı. 2014 Mayıs ayından beri Stat İşletme Direktörü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Av. Dr. Petek Arslan
Baş Hukuk Müşaviri


1978 yılında Ankara’da doğdu. 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2000 – 2010 yılları arasında Ankara’da serbest avukatlık yaptı. 2010 – 2014 yıllarında, Türkiye Futbol Federasyonu’nda  Genel Hukuk Müşaviri olarak görevinde bulundu. Şubat 2014’ten bu yana yer aldığı Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'de Baş Hukuk Müşaviri olarak görevine devam etmektedir.

Lisans eğitiminin ardından, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk (Medeni Hukuk) Anabilim dalında Yüksek Lisansını tamamladı.  Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Ulusal ve Uluslararası Uygulamaları, Sermaye Piyasası Hukuku, İnşaat Hukuku ve Spor Hukuku konulu sertifika ve seminer programlarına katıldı. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamladı. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.