Yönetim Kadrosu

 

Fatih Özcan
Bilgi Teknolojileri Müdürü

1972’de İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi; Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun oldu. Fransızca ve İngilizce bilmektedir. 1995 yılında başladığı çalışma hayatında sırası ile gıda, otomotiv, finans, kimya, lojistik sektörlerinde bilişim, proje yönetimi, kurumsal yönetim, planlama alanlarında uzman ve yönetici pozisyonlarında görev aldı. 2012 yılından bu yana Galatasaray Spor Kulübü ve bağlı ortaklıkların Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Evlidir. Amatör olarak fotoğrafçılık, karikatür ve kültür turizmi ile ilgilenmektedir.

 Ali Çelikkıran
Stad İşletme Direktörü
06.06.1977 tarihinde Adana’da doğmuştur.2002 yılında Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliğinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra çeşitli firmalarda yöneticilik yapmıştır. 08.11.2010 – 17.03.2021 tarihleri arasında Galatasaray Spor Kulübünde teknik yöneticilik yapmıştır. 17.03.2021 tarihi itibariyle stat işletme direktörü olarak görev yapmaktadır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.


Av. Dr. Petek Arslan
Baş Hukuk Müşaviri


1978 yılında Ankara’da doğdu. 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2000 – 2010 yılları arasında Ankara’da serbest avukatlık yaptı. 2010 – 2014 yıllarında, Türkiye Futbol Federasyonu’nda  Genel Hukuk Müşaviri olarak görevinde bulundu. Şubat 2014’ten bu yana yer aldığı Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'de Baş Hukuk Müşaviri olarak görevine devam etmektedir.

Lisans eğitiminin ardından, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk (Medeni Hukuk) Anabilim dalında Yüksek Lisansını tamamladı.  Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Ulusal ve Uluslararası Uygulamaları, Sermaye Piyasası Hukuku, İnşaat Hukuku ve Spor Hukuku konulu sertifika ve seminer programlarına katıldı. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamladı. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.