Yönetim Kurulu
Dursun Aydın Özbek         
(Yönetim Kurulu Başkanı)
1950 Giresun Şebinkarahisar doğumlu. Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu.1974 Yılında otomotiv sektörüyle iş hayatına atıldı. 1988 Yılından beri turizm sektöründe hem yatırımcı hem işletmeci olarak faaliyet gösteren Özbek Turizm’in sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı, Galatasaray Spor Kulübü 36. Başkanı.Fransızca ve İngilizce bilen Özbek, evli iki çocuk sahibi.


Ahmet Nasuhi Sezgin         
(Yönetim Kurulu Üyesi)
1948 Ankara doğumlu, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray İktisat İşletmecilik mezunu. Galatasaray Liseli Veteranlar Başkanı. 1990-1992 2007-2009 Galatasaraylılar Derneği'nde Yönetim Kurulu Başkan vekilliğinde bulundu. Nase Tekstil Ticaret San Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olan Sezgin, Evli ve 2 çocuk babası. Fransızca ve İngilizce biliyor.


Mehmet Özbek
(Yönetim Kurulu Üyesi)
8 Haziran 1954 İstanbul doğumlu olan Mehmet Aydın Özbek, eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. İşadamı olan Mehmet Aydın Özbek, Özbek Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ’de Yönetim Kurulu’nda görevleri vardır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


Mehmet Dedeoğlu
(Yönetim Kurulu Üyesi)
1966 Ezine/Çanakkale doğumlu Mehmet Dedeoğlu ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra sırasıyla Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Daha sonra eğitimine Unıversity Central of Florida'da devam etmek üzere Amerika'ya giden Dedeoğlu, dönüşünde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul ve İcra İflas Kürsüsü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Halen serbest avukatlık yapan Mehmet Dedeoğlu, ağırlıklı olarak özel hukuk alanında ticaret hukuku, borçlar hukuku, medeni hukuk, iş hukuku, icra iflas hukuku ile kamu hukuku alanında da idare hukuku ve rekabet hukuku dallarındaki hukuki ihtilafları üstlenen Dedeoğlu Hukuk Bürosu’nun sahibidir. Fransızca ve ingilizce bilen Av. Mehmet Dedeoğlu evli ve bir kız çocuk babasıdır. Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaray Yardımlaşma Vakfı ve Galatasaraylılar Derneği başta olmak üzere birçok sosyal dernek ile vakfın üyesidir.
 

Murat İlbak                     
(Yönetim Kurulu Üyesi)
1975 yılında İstanbul’da doğdu.
1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi ve StröerGroup’ta iş hayatına atıldı. 2000 yılında Ströer Kentvizyon şirketinde Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan İlbak, 2006 yılında şirketin CEO ‘su oldu. Halen ayn ışirketin Yönetim Kurulu Üyeliği görevini devam ettiren İlbak, aynı zamanda farklı sektörlerdeki pek çok önemli şirketine yönetim kurulunda yer almaktadır.
İlbak Holding, Büyük Baskı Merkezi, People Communication, United People, Portline Medya Pazarlama , Outbox Medya Pazarlama, Asya Maden, MLYapı,Fokus İnşaat&Turizm, İlbak Madencilik ile Galatasaray Mağazacilik ve Sportif AŞ; İlbak’ın halen yönetim kurulu üyeliği görevini yürüttüğü şirketlerden bazılarıdır. İlbak, evlive 2 çocuk babasıdır.


Emre Alkin
​(Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi)
1969 yılında İstanbul’da doğdu. Işık İlkokulu ve ardından Saint-Michel Lisesi’ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden 1991 yılında mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne araştırma görevlisi olarak kabul edildi. Askerlik görevine MSB F-16 Uçakları Sistem Yönetim Daire Başkanlığı’nda yedek subay olarak devam ederken 1997 yılında İktisat Teorisi Anabilim Dalı’nda Doçent unvanını aldı.  Risk Yönetimi ve Finansal Kurumlar üzerine kitap ve makaleler yazarken, yatırım kuruluşlarında danışmanlık ve yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2002 yılında profesör oldu. Çukurova Holding, Anadolu Endüstri Holding, Doğan Holding ve Altınbaş Holding’de çeşitli görevler aldı. TV8, FOX ve CNNTURK televizyonlarında ve çeşitli gazetelerde ekonomi yorumculuğu ile köşe yazarlığı yaptı. Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreterliği, Türkiye Finansman Şirketleri Genel Sekreterliği, Vergi konseyi Üyeliği, İstanbul Kültür Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği ve UEFA Pazarlama Komitesi Üyeliği görevlerinde bulundu.   İngilizce ve Fransızca seminer ve konferanslar vermekte olan Alkin’in bundan başka yabancı dilde ve Türkçe yazılmış bilimsel, sosyokültürel ve spor ekonomisi üzerine kitapları bulunmaktadır. GSM ve Telekominikasyon, Uluslararası Finans Kurumları, Enerji ve Demir-Çelik sektörlerinde çeşitli görevler almakta olan Alkin, Kemerburgaz Üniversitesi’inde ekonomi dersleri vermekte, Rektör Yardımcısı ile Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekan Vekili olarak görevine devam etmektedir.
 


Mehmet Taylan 

​(Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi)
1950 Tekirdağ doğumlu Mehmet Taylan Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Gemi İnşa Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Gemi İnşa Bölümünden devam ederek yüksek lisansını yapmıştır. Gemi Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyeliği ve Onur Kurulu Başkanlığı yapan Taylan, Gemi İnşa Sanayicileri Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Fransızca ve ingilizce bilen Mehmet Taylan evli ve iki çocuk babasıdır. Galatasaray Spor Kulübü, ve Galatasaraylılar Derneği başta olmak üzere birçok sosyal dernek ile vakfın üyesidir.