Yönetim Kurulu
Mustafa Cengiz
(Yönetim Kurulu Başkanı)
1949 yılında Gaziantep'in Nizip ilçesinde doğan Mustafa Cengiz, Gaziantep Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Köy-Koop oluşumunda kurucu uzman olarak çalışan Mustafa Cengiz, TANSA Genel Müdürlüğü görevi yaptı. Petrol sektöründe TABGİS Genel Başkanlığı ve İTO Petrol meslek komitelerinde sektör temsilciliği yapan Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü Tüzük Tadil Komisyonu üyeliği yaptı. Mustafa Cengiz ileri düzeyde İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

Abdurrahim Albayrak
(Yönetim Kurulu Başkan Vekili)
1954 yılında Rize’de doğdu. Özel Gökşen Lisesinden mezun oldu. Abdurrahim Albayrak, 1977 yılında Altur Turizm Otobüs İşletmeciliğini kurdu. Altur Turizm Servis ve Tic. Ltd. Şti. yanında Altur Turizm Taşımacılık Petrol Ürünleri Otomotiv San. ve Dış Tic. A.Ş. Altur Otomotiv San ve Tic. A.Ş. Altur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ve Altur Turizm Filo Kiralama Şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanıdır. Abdurrahim Albayrak koyu bir Galatasaray tutkunu olup; 1992-1993 ve 1993-1994 dönemlerinde Altyapı Başkanlığı, 2001-2002,  2011-2012, 2012-2013 dönemlerinde Galatasaray Futbol Şube Sorumluluğu ve 2014 döneminde de 8 ay boyunca 2. Başkan ve Futbol Şube Sorumluluğu ile yönetimde yer almıştır. Evli ve yedi çocuk babası olan Abdurrahim Albayrak Almanca bilmektedir.

Yusuf Günay
(Yönetim Kurulu Üyesi)
1965 yılında Sinop’ta doğan Günay, 1985 yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mülkiye)’nden mezun olmuştur. Başbakanlıkta 1986 – 2001 yılları arasında Başbakanlık Uzmanı, Ekonomik Kararlar Daire Başkanı, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı ve Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. 1994 yılında Galatasaray Üniversitesi kuruluş kanununu dönemin Devlet Bakanı Sayın Coşkun Kırca ile birlikte hazırlayan ekipte yer almıştır. 2001 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Kurucu Başkanı olarak Bakanlar Kurulu kararıyla 6 yıl süre ile atanmış, bu süre içerisinde merkezi Roma’da bulunan Akdeniz Ülkeleri Enerji Kurumları (MEDREG) Başkan Yardımcısı ve merkezi Budapeşte’de bulunan Enerji Düzenleyici Kurumları Birliği (ERRA) Başkanlığını yürütmüştür. Evli ve 2 çocuk babası olan Yusuf Günay, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Maruf GÜNEŞ
(Yönetim Kurulu Üyesi)
1983 Şanlıurfa doğumlu. 2000 yılında Ankara Arı Fen Lisesi’ni, 2002 yılı İngiltere Bournemouth and Poole College’de Business and Management Bölümünü tamamlayıp, 2008 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur.

2008 yılından bu yana İnşaat, Enerji, Turizm ve Liman İşletmeciliği alanında faaliyet gösteren Güneş Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yapmaktadır. Ayrıca Ayvansaray Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir. 16515 Nolu Galatasaray SK Genel Kurul ve 1401 Nolu Galatasaray SK Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı üyesidir. İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Oytun Özer
(Yönetim Kurulu Üyesi)
1981 yılında doğan Oytun Özer, Boğaziçi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yönetim Bilişim Sistemleri ve Uluslararası Ticaret Bölümlerinden mezun olduktan sonra Carnegie Mellon Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimi aldı. 2006 yılında Finans Yatırım’da Kurumsal Finansman alanında iş hayatına başlayan Özer, 2008 yılından bu yana Reiffeisen Investment’ta Kurumsal Finans Direktörü olarak çalışmaktadır. Bu görevinin yanı sıra çeşitli şirketlerde Melek Yatırımcı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Özer iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Mustafa Ergi
​(Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi)
1968 yılında doğan Mustafa Ergi, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Carnegie Mellon University’de Kamu Yönetimi ve Finans alanında yüksek lisans eğitimi aldı. 1990 yılında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı olarak iş hayatına başlayan Ergi, 2000-2002 yılları arasında Turizm Bakanlığı’nda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2002-2004 yılları arasında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Finansman Daire Başkanlığı görevinde bulundu. 2004-2008 yılları arasında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Petrol Piyasası Daire Başkanı olarak görev aldı. 2008 yılında Altınbaş Holding AŞ’de Mali İşler Grup Başkanı olarak göreve başlayan Ergi, 2010 yılında Alpet Genel Müdürlüğü görevine getirildi. 2014 yılından beri Altınbaş Holding'de Enerji Grup Başkanı olarak görev yapan Ergi, evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.
 

İlyas Gezer
(Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi)

İlyas Gezer, 2013 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, 2020 yılında Jean Monnet bursuyla, Frankfurt Goethe Üniversitesi bünyesindeki Hukuk ve Finans Enstitüsü’nde finans hukuku alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Avukatlık stajını takiben 2014 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. Bu tarihten itibaren Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında avukat olarak çalışmış, banka ve diğer finansal kuruluşlar başta olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren öncü konumdaki ulusal ve uluslararası şirketlere bankacılık ve finans, sermaye piyasası, şirketler ve sözleşmeler hukuku alanında hukuki hizmet vermiştir. Bu faaliyetleri kapsamında müvekkillerini kurumsal finansman, proje finansmanı, finansal yeniden yapılandırma ve şirket halka arzları başta olmak üzere çok sayıdaki önemli işlemde temsil etmiş ve kendilerine hukuki danışmanlık sağlamıştır. Hâlihazırda serbest avukat olarak benzer alanlarda avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir. Bekar olan Gezer iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.